Info 2008 programmi kohta

O T S U S   

Võru                                                                                 11.06.2008   nr 219 

"Võrumaa hajaasustuse veeprogrammi2008"raames esitatud taotluste  läbivaatamise komisjonimoodustamine  

Lähtudes Võru Vallavalitsuse ettepanekust ja  Kohaliku omavalitsuse korralduse seaduse  paragrahv 47 lõige 1-st

Võru Vallavolikogu

 

o t s u s t a b :

 

1. Nimetada  "Võrumaa hajaasustuse veeprogrammi 2008" raames esitatud veesüsteemi rajamise taotluste läbivaatamise komisjoni :

 

esimees : Priit Süüden , volikogu esimees

liikmed  : Ülo Haljend, maakomisjoni esimees

                 Jaan Haga, maakomisoni liige

                 Ivo Lillepuu, maakomisjoni liige

                 Tiit Soosaar, maakomisjoni liige

                 Georg Ruuda, vallavanem

                 Aigar Kalk, abivallavanem

                 Väino Repp, sotsiaal-tervishoiukomisjoni esimees

 

2. Otsus jõustub teatavakstegemisest.

    

Priit Süüden

Volikogu esimees

Toetuse saajate nimekiri  hajaasustuse veeprogrammi  raames ( 2008): 

Jrk.nr

Taotleja

Kaastaotlejad

Projekti üldmaksumus/EEK

Toetusesuurus/EEK

Projekti kirjeldus

Projekti kestus

Projekti tulemus

1.

Kalmer Kongo 

 Raimo Rauba      

288 071

192 047

Puurkaevu rajamine, pumba paigaldus, veetrassi ehitus,vee puhastamiseks  seadme paigalamine

sept.2008-sept.2009

Projekt lõpetatud

2.

Margus Koppel

 

99 120

65 419

Puurkaevu rajamine

aug2008 - aug.2009 

Projekt lõpetatud

3

Aare Liiv

Annika Paltsepp

216 896

144 597

Puurkaevu ja trasside rajamine

okt.2008- sept.2009

Projekt lõpetatud

4

Marianne Muiste

 

49 836

33 224

Salvkaevu rajamine, joogiveetorustiku rajamine,vee pumpamiseks ja puhastamiseks seadmete paigalamine

set.2008-dets.2008

Projekt lõpetatud

5

Heli Kauksi

Ain Vaas

259 881

173 254

Puurkaevu rajamine, trasside rajamine, elektritööd

sept.2008 - sept.2009

Projekt lõpetatud

6

Leida Jõgeva

Ivar Kits

Mare Torop

198 547

132 364

Trasside rajamine

sept.2008 - sept.2009

Projekt lõpetatud

7

Ove Saar

 

43 700

29 133

Salvkaevu  ja torustiku rajamine, vee pumpamiseks  ja puhastamiseks vajalikud seadmed

apr.2009- juuni 2009

Projekt lõpetatud

8

Ülo Tulik

Varju Lauri

Ain Tarrend

Silvia Kalinina

278 480

185 653

Puurkaevu ja joogiveetorustiku rajamine, Vee pumpamiseks ja puhastamiseks vajalike seadmete paigaladamine

sept.2008 - okt.2009

Projekt katkestatud

9

Angela Siidra

Viivi Morel

200 600

133 733

Puurkaevu  ja joogiveetorustiku rajamine,Vee pumpamiseks ja puhastamiseks vajalike seadmete paigaladamine

aug.2008 - dets.2008

Projekt lõpetatud

10.

Agnes Palo

Ele Paju

46 798

27 642

salvakevu  rek.,veetrasside rajamine

sept.2008 - mai 2009

Projekt lõpetatud

11

Henn Vanker

 

74 222

49 481

Joogiveetorustiku rajamine

sept.2008 - dets.2008

Projekt lõpetatud

12

Erkki Viil

 

24 966

16 478

Salkaevu puhastamine, vee pumpamiseks ja puhastamiseks vajalike seadmete paigaldamine

okt.2008 - sept.2009

Projekt lõpetatud

13

Külli Saksniit

Sirje Seeder

217 389

82 307 (osaline toetus)

Puurkaevu ja veetrasside rajamine, elektritööd

sept. 2008 –sept 2009

Projekt lõpetatud

Võru  vallavalitsuses  koordineerib programmi

Abivallavanem Aigar Kalk

telefon     52 27 195

või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Hajaasustuse veeprogrammi 2008 infopäevad  
  1. Võru vald. 21.05.2008.a algusega 14.00 Võru Vallavalitsuses
  2. Lasva vald. 21.05.2008.a. algusega 17.00 Lasva Rahvamajas
  3. Varstu vald. 22.05.2008.a. algusega 14.00 Varstu Kultuurimajas
  4. Mõniste vald. 22.05.2008.a. algusega 17.00 Mõniste Põhikoolis
  5. Antsla vald. 23.05.2008.a. algusega 14.00 Antsla Vallavalitsuses
  6. Urvaste vald. 23.05.2008.a. algusega 17.00 Urvaste Põhikoolis
  7. Haanja vald. 26.05.2008.a. algusega 14.00 Haanja Rahvamajas
  8. Rõuge vald. 26.05.2008.a. algusega 17.00 Rõuge Rahvamajas
  9. Misso vald. 27.05.2008.a. algusega 14.00 Misso Rahvamajas
  10. Vastseliina vald. 27.05.2008.a. algusega 17.00 Vastseliina Rahvamajas
  11. Sõmerpalu vald. 28.05.2008.a. algusega 14.00 Sõmerpalu Põhikoolis
  12. Meremäe vald. 29.05.2008.a. algusega 16.00 Meremäe Vallavalitsuses