Võru Vallavalitsus koostöös Lasva Vallavalitsuse, Orava Vallavalitsuse, Sõmerpalu Vallavalitsuse ja Vastseliina Vallavalitsusega kuulutavad välja konkursi ühinemise teel moodustunud Võru vallale sümboolika leidmiseks.

Konkursi eesmärgiks on leida Lasva valla, Orava valla, Sõmerpalu valla, Vastseliina valla ja Võru valla ühinemise teel moodustunud Võru valla ametliku vapi ja lipu sümbolikavandid.

Osalejal tuleb konkursile esitada nii värviline kui must-valge vapi ja lipu kavand, üks näidisplank ning kirjeldus ja selgitused kavandil kujutatu sümboolse tähenduse ning seotuse kohta Võru valla või kogukonnaga. Sümbolikavandid peavad olema kooskõlas heraldikanõuetega.

Konkursile laekunud kavandeid hindab Lasva valla, Orava valla, Sõmerpalu valla, Vastseliina valla ja Võru valla esindajatest moodustatud 5-liikmeline komisjon. Komisjon selgitab hindamise käigus hindamiskriteeriumeid arvestades välja kavandite paremusjärjestuse. Konkursi võitja selgitatakse välja küsitluse teel elanikel arvamuse alusel. Elanike arvamust küsitakse paremusjärjestuse alusel kahe kuni kolme kavandi kohta.

Konkursi auhinnafond on 2000 eurot.

Konkursitöö esitamise tähtaeg on 04.12.2017 kell 16.00.

Sümboolika konkursi juhendiga saab tutvuda siin:

Heraldikanõuetega saab tutvuda siin:

(https://riigikantselei.ee/et/heraldikanouded)

Inga Leelanss

jurist-koordinaator

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

mob: 5692 0660