Võru Vallavalitsus annab teada, et Võru valla vee- ja kanalisatsioonisüsteemide rekonstrueerimise ja laiendamise ehitustööd on lõpusirgel. Vee- ja kanalisatsioonitorude sh reovee- ja rõhutõstepumplate paigaldustööd on lõpetatud va Kannikese tn reoveepumpla ja sellega seonduv. Lisaks on veel tegemata vaegtööd (haljastus, teede heakord). Hetkel ootame tööde teostajalt ja ehitusjärelevalvelt dokumentatsiooni (osaliselt on dokumentatsioon esitatud) kasutusloa väljastamiseks. Peale dokumentatsiooni saabumist väljastame rekonstrueeritud ja ehitatud vee- ja kanalisatsioonisüsteemide kasutusloa.

Kui kasutusluba on väljastatud, siis saame hakata väljastama liituda soovijatele lähteandmeid kinnistusisesteks vee- ja kanalisatsioonisüsteemide projekteerimiseks.

Kuna Võru valla Veevärk OÜ-l puudub opereerimiseks meeskond ja tehnika, siis reaalse liitumisega hakkavad tegelema lepingu alusel teenust osutavad operaatorid. Puiga, Parksepa ja Väimela piirkonna liitumistoiminguid teostab OÜ Väimela Soojus ning Kose, Meegomäe ja Võrumõisa liitumistoiminguid hakkab eeldatavasti teostama AS Võru Vesi.

Puiga, Parksepa ja Väimela piirkonnas liituda soovijatel tuleb esitada liitumistaotlus e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või Võru vallamajja aadress Võrumõisa tee 4a, Võru. AS Võru Vesi piirkonna liituda soovijatel esitada liitumistaotlus AS Võru Vesi kodulehel või klienditeeninduses.