Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse juhatus kinnitas piirkondade konkurentsivõime tugevdamise investeeringute toetuse Järva, Lääne-Viru, Valga ja Võru maakondade taotluste osas. 1. taotlusvoorus toetatakse 18 projekti elluviimist kogumahus 19,6 miljonit eurot. Kokku esitati taotlusvoorude tähtajaks 33 projekti mahus 36 miljonit eurot.

„Võru linna ja selle lähiümbruse töökohtadele ja teenustele parema ligipääsu tagamine“ Toetuse suurus 1,27 miljon eurot.
Toetuse abil ehitatakse välja kergliiklusteed, et tagada Võru linna ja seda ümbritseva valla elanikele parem ligipääs teenustele ja töökohtadele. Projekti tulemusel ühendatakse Parksepa, Väimela, Kose ja Kubija piirkonnad linnasüdamega. Rajatakse 4 ühenduslõiku (linnapiir - linnasüda; Tartu tn Luha tn vaheline ala; Jüri tn Pika tn vaheline ala, Valga mnt/laululava/Lõuna-Eesti haigla vaheline ala).

Projektijuht: Tiina Hallimäe, tel 785 0922, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.