Algatati avatud menetlus projekteerimistingimuste andmiseks Vastseliina multifunktsionaalse väljaku katuse ja seinte ehitusprojekti koostamiseks

Võru vallavalitsus algatas 29. detsembri 2022 korraldusega nr 683 Vastseliina alevikus Petseri tänav 6  (katastritunnus 87403:001:0043) multifunktsionaalse väljaku katuse ja seinte ehitusprojekti koostamiseks projekteerimistingimuste andmiseks avatud menetluse.

Taotluse järgi soovitakse multifunktsionaalsele väljaku ümber püstitada umbes 2600 m² ehitusaluse pinnaga ning umbes 11 m kõrge ühekorruseline hoone. Hoonesse kavandatakse väljakut teenindavad ruumid: WC-d, garderoobid, pesemisruumid ja tehnoruumid. Taotlusele lisatud eskiisjooniselt selgub, et kavandatakse sandwich-paneelidest välisseintega ning viilkatusega hoonet.

Projekteerimistingimuste eelnõu avalik väljapanek toimub 12.–25. detsembrini 2022 Võru valla veebilehel https://voruvald.ee/projekteerimistingimused. Avaliku väljapaneku ajal on isikutel, kelle õigusi võib projekteerimistingimuste andmine puudutada, õigus esitada Võru vallavalitsusele kuni 27. detsembrini 2022 eelnõu kohta ettepanekuid ja vastuväiteid aadressil vald@voruvald.ee või Võrumõisa tee 4a, Võru linn. Kui avaliku väljapaneku jooksul ettepanekuid või vastuväiteid ei laeku või menetlusosalised ei nõua asja arutamist avalikul istungil, otsustatakse projekteerimistingimuste andmine kirjalikus menetluses.

Triinu Jürisaar
planeeringuspetsialist