Esita sündmusi Tartu 2024 Lõuna-Eesti kogukonnaprogrammi avatud taotlusvooru

Head kogukondade eestvedajad! Ootame sündmusi Tartu 2024 Lõuna-Eesti kogukonnaprogrammi avatud taotlusvooru!

Taotluste esitamise tähtaeg on 15. september 2022.

• 5. septembril kella 13.00-15.00 toimub veebiseminar Zoomis, kus tutvustame vooru tingimusi ja planeeritavat tugiprogrammi ning vastame teie küsimustele. Palun registreeru seminarile hiljemalt 2. septembrini siin>>

Lisainfo>>

Tutvustav video>>

Ootame teie ideid, et üheskoos Lõuna-Eesti veelgi paremini nähtavaks teha ja olla osa meie piirkonna tippsündmusest – Euroopa kultuuripealinnast!

Kogukonnaprogrammi eesmärk on anda hoogu omavahelisele koostööle ja tugevdada Lõuna-Eesti identiteeti, et Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammis tutvustada üheskoos kogu Lõuna-Eesti piirkonda meie külalistele just nende väärtuste põhjal, mis on olulised siinsetele inimestele ja kogukondadele. Lõuna-Eesti kogukonnaprogrammi raames korraldatakse aastatel 2023-2024 kokku kuni 24 väärtuspõhist sündmust, mis kutsuvad osalema külastajaid Eestist, Euroopast ja mujalt maailmast.

Heade koostöösoovidega

Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 Lõuna-Eesti kogukonnaprogrammi eestvedajad

Tartumaa Arendusselts – Kristiina Tammets, Lõuna-Eesti kogukonnaprogrammi koordinaator, kristiina@tas.ee, tel 5340 9873
Valgamaa Partnerluskogu – Tiina Ivask, tiina@valgaleader.ee, tel 5349 1195