Uudised ja teated:

Pindi kogudus ootab kalmistu hauaplatside hooldajate kontakte

Pindi kogudus soovib infot Pindi kalmistu hauaplatside hooldajate kohta ja nende kontaktandmeid. 24. juunil toimub kalmistupüha ja sel ajal on võimalik andmeid kirja panna kiriku kõrvale paigaldatud kirikuvanema laua juures. Vastavalt Pindi kalmistu kasutamise eeskirjale, on vajalik sõlmida hauaplatsi kasutamise leping.

Eelnevalt palub Pindi kogus tutvuda kvartalite plaanidega ja tuvastada hauaplatsi number. Seda saab teha siin

Hauaplatsi hooldajate kohta on vaja teada nime, e-posti aadressi ja/või telefoninumbrit. Hooldajaid võib olla mitu. Mitme nime korral märkida, kelle nimele soovitakse hiljem vormistada hauaplatsi kasutamise leping. Kui hauaplatsi korrastab lisaks teenusepakkuja või eraisik, siis märkida ka need kontaktandmed. Muul ajal võib kontaktandmed koos kvartalitähise ja hauaplatsinumbriga saata aadressil pindikalmistu@gmail.com. Andmed jäävad kantseleis kasutamiseks, kui on vaja saada kontakti näiteks hauaplatsile murdunud puu tekitatud kahju pärast.

 

Lisaks:

Pindi kalmistupühal, 24. juunil müüakse kiriku peavärava juures lilletaimi, laternaid, küünlaid jm. Tooteid on piiratud koguses. Arveldamine toimub sularahas.

 

Lisainfo:

Helje Huma

Pindi kalmistuvaht 

pindi@eelk.ee