Uudised ja teated:

« Tagasi

Aita kujundada Võru valla bussiootekodasid ja osale kavandite ideekonkursil

MTÜ Kagu Ühistranspordikeskus kuulutab välja Võru valla bussiootekodade kavandite ideekonkursi. Eesmärgiks on leida Võru vallas paiknevatele erinevat tüüpi bussiootekodadele sobivaim kavand.

 

Kujunduses on soovitatav kasutada:

  • Võru maakonna ja Võru valla sümboolikat;
  • murdekeelt.

 

Kujundust peab olema võimalik presenteerida kõigis erinevat tüüpi bussiootekodades ja sellega peaksid bussiootekojad eristuma selgelt teiste piirkondade ootekodadest.

Bussiootekodades kujundatakse ainult sisesein või -seinad. Kujundus ei tohi ulatuda sõidusuunas asetsevale klaasseinale (kui see on olemas). Bussiootekodade kujundus teostatakse kleebisega, mille lõuendiks kasutatakse plastikust alusplaati ja mille mõõtudeks on minimaalselt 100x60 sentimeetrit. Töö resolutsiooni peab olema võimalik muuta sõltuvalt võimalikust lõuendi tüübist ning selle sobivusest bussiootekoja seina külge paigaldamisel.

Konkursitöö materjal peab olema esitatud digitaalselt pdf-vormis või muus digitaalselt töödeldavas vormis. Jooniste kvaliteet peab võimaldama korraldajal esitatud töid demonstreerida. Seletuskiri tuleb esitada digitaalselt jooniste lisana.

Ideekonkursist võivad osa võtta kõik soovijad nii üksikisikud, ettevõtted kui ka autorite kollektiivid. Osaleja võib esitada ühe või mitu kujunduskavandit.

Konkurss kestab perioodil 1. novembrist kuni 11. detsembri 2022 kella 12ni. Küsimusi konkursi kohta saab esitada Kagu ühistranspordikeskusele 28. novembrini 2022. Konkurssi esikolmiku töödele on välja pandud auhinnad: 500, 750 ja 1000 eurot.

Töö palume tuua kohale tööpäevadel kella 9–16 või saata posti või kulleriga nimetatud ajaks MTÜ Kagu Ühistranspordikeskus aadressile Kesk 20, Põlva 63308 või edastada e-posti aadressil info@ytk.ee.

 

MTÜ Kagu Ühistranspordikeskus