Uudised ja teated:

Võru valla esimene ettevõtete ümarlaud 25.05.2023

5. mail toimus Võru vallamajas esimene Võru valla ettevõtetele suunatud ümarlaud, millel osales ligi 20 ettevõtet. Oleme rõõmsad, et osavõtt oli nii rohkearvuline!  
 
Ümarlaual andsid valla esindajad ülevaate valla ettevõtluskeskkonnast ja valla poolt pakutavatest võimalustest ettevõtetele. Ritico OÜ esindaja rääkis ettevõtluse võludest ja valudest Võrumaal. Ettevõtluse arendamise võimalusi tutvustasid Võrumaa ettevõtluse tugiorganisatsioonid Võrumaa Arenduskeskus, Eesti Töötukassa, Võrumaa Kutsehariduskeskus, Tsenter ja Kagu-Eesti Puiduklaster. Meil on Võru maakonnas palju võimalusi ettevõtetele, mida võib julgelt kasutada.  
 
Ümarlaua lõpu osas toimus vabas vormis arutelu erinevatel teemadel. Muuhulgas tuli välja, et kui eile toimunud ümarlaual oli fookuses erinevad ettekanded, siis ettevõtjad ootavad järgmist ümarlauda, millel oleks fookuses rohkem omavaheline vestlus ja arutelu ettevõtjatele olulistel teemadel. Võtame ettepaneku arvesse ning korraldame järgmise Võru valla ettevõtete ümarlaua juba selle aasta sügisel!   

 

Vaata ka 25.05.2023 ümarlaua ettekandeid:

 

Merle Tsirk
arendusspetsialist
Võru Vallavalitsus
merle.tsirk@voruvald.ee
+372 524 5631