« Tagasi

Pikendati veelkord Võru valla raamatukogude ühisprojekti „Raamatud ja raamatukogud minu elus“ kirjutiste saatmise tähtaega

Möödunud kevadel startis raamatukoguaasta raames Võru valla raamatukogude ühisprojekt „Raamatud  ja raamatukogud minu elus", kuhu Võru valla haruraamatukoguhoidjad koostöös Võru vallaraamatukoguga kutsusid üles inimesi oma lugusid kirjutama. Kiire suve möödudes on ehk aega veel oma lood kirja panna. Selleks on lugude saatmise tähtaega pikendatud 30. septembrini 2022.

Olete noor või juba eakam, kõigil on raamatute ja raamatukogudega seoses millestki kirjutada või midagi meenutada. Kirjutada võib oma esimesest raamatust, lemmikraamatust, armsast külaraamatukogust, raamatu lemmiktegelasest, lugema õppimisest jne. Kirjatükk võib olla pikk või lühike, oleme tänulikud iga kirjapandud rea eest.

Kõigile tublidele kirjutajatele kingime raamatukoguaasta ja Võru vallaraamatukogu sümboolikaga meened. Teie meenutusi ootame Võru vallaraamatukogu e-posti aadressile vallaraamatukogu@edu.voruvald.ee märksõnaga „Minu lugu". Väga oodatud on ka käsitsi kirjutatud kirjaread. Need palume tuua mistahes Võru valla raamatukokku. Kõigist saadetud kirjaridadest valmib teos, mis on pühendatud raamatutele ja raamatukoguaastale.

Marika Kraani

Võru vallaraamatukogu direktor