Võrumaa Partnerluskogu avab ettevõtluse meetme taotlusvooru

Taotlusvoor ettevõtluse meetmetele on avatud  24.-31. jaanuarini 2022.

• Alameede 2.1. "Covid-19 kriisi mõju leevendamine"

Taotlusi saavad esitada Antsla, Rõuge ja Võru valla territooriumil vähemalt ühe aasta tegutsenud mikro- ja väikeettevõtjad, füüsilisest isikust ettevõtjad, kelle käibelangus tulenevalt Covid-19 kriisi mõjust on võrreldes 2019. aastaga vähemalt 30%, v.a Orava ja Misso piirkonnad.

• Alameede 2.2. "Väikeettevõtete arendamine"

Taotlusi saavad esitada Antsla, Rõuge ja Võru valla territooriumil vähemalt ühe aasta tegutsenud mikro- ja väikeettevõtjad, füüsilisest isikust ettevõtjad, kes tegutsevad valdkonnas, mis on üles loetletud Eesti majanduse tegevusalade klassifikaatoris EMTAK 2008 jaos C – töötlev tööstus ja kes tegutsevad teenuse valdkonnas, mis on suunatud tegevus piirkonna elanikele v.a Orava ja Misso piirkonnad.

Taotlused tuleb esitada PRIA e-teenuse keskkonna kaudu välja kuulutatud taotlusvooru esimesest päevast kuni viimase päeva kella 16.00-ni.

Projektitaotluste hindamise tähtaeg Võrumaa Partnerluskogus on hiljemalt 27. aprill 2022.

Taotlusvoorueelne infopäev taotlejatele toimus teisipäeval 16. novembril 2022 Zoomi keskkonnas. Infopäeva on võimalik järelevaadata siin>>

Taotlemise info: https://voruleader.ee/2022-taotlusvoor