Seltsingud

Nimi 

Aadress 

Kontaktisik 

E-mail 

Telefon 

Juba Külaselts 

Mõtsavahi, Juba küla, 65518 VÕRU VALD

Vello Pähn 

tuulipahn@gmail.com 

5347 1453

Kapera Kandi Ühing

Kapera küla, 65216 VÕRU VALD

Tiiu Pihla 

tiiupihla@gmail.com 

5568 4535

Kurenurme Külaselts 

Kurenurme küla, 66631 VÕRU VALD

Laine Rehkli 

kurenurmeks@hot.ee

5349 8525

Loosi Kandi Selts 

Lättemäe, Loosi küla, 65260 VÕRU VALD 

Viive Tomson 

viivetomson@gmail.com

5561 0566

MTÜ A.Teppo Lõõtsatalu 

Loosu küla, 65548 VÕRU VALD

Priidu Teppo

priiduteppo@gmail.com

513 5350

MTÜ Eikellegimaa

Tellaste küla, 65247 Võru vald 

Rea Sepping

mtyeikellegimaa@gmail.com

5596 1331

MTÜ Järvere Külaselts 

Järvere küla, 66629 VÕRU VALD 

Valli Lukin 

jarverekulaselts@gmail.com

5199 0363

MTÜ Kikkasepa Pärandkultuuri Edendamise Koda

Kikkasepa talu, Haava-Tsäpsi küla, VÕRU VALD

Tiina Niitvägi-Hellamaa

tiinahellamaa2@gmail.com

5665 4812

MTÜ Kodukotus Parksepa 

Männi 16, Parksepa alevik, VÕRU VALD

Kaisa Niilo

kaisapeed@gmail.com

5380 6890

MTÜ Kultuuri- ja pärimustalu

Humaliste, Loosi küla, 65260 VÕRU VALD

Siiri Mägi 

siiri@mons.ee

5648 0151

MTÜ Kääpa Küla 

Laululava tee 22, Kääpa küla, VÕRU VALD

Marju Parv

marju198@gmail.com

5552 3375

MTÜ Kündja Kotus

Jahumäe talu, Kündja küla, 65168 VÕRU VALD 

Anneli Treumuth 

anneli.treumuth@gmail.com

5650 9046

MTÜ Kündja Külaselts 

Käo-Hansu, Kõo küla, 65165 VÕRU VALD 

Helgi Kuusik 

helgi.kuusik@gmail.com

5552 3322

MTÜ Lasva Käsitööselts 

Palo tee 46, Lasva küla, 65401 VÕRU VALD 

Sirje Kuuseorg 

LasvaRahvamaja@edu.voruvald.ee

527 2225

MTÜ Maana

Osula küla, Võru vald, 66603 VÕRU VALD

Reet Käär

vorumaana@gmail.com

5300 7038

MTÜ Meegomäe Külaselts

Andsujärve tee 11, Meegomäe küla, 65526, VÕRU VALD

Ulvi Parksepp

meegomae@gmail.com

516 1399

MTÜ Navi Külaselts 

Navi küla, 65511 VÕRU VALD 

Mai Timmi 

mai.timmi@gmail.com 

5194 1537

MTÜ Orava 

Kamnitsa küla, 64111 VÕRU VALD

Külli Pähn

pahnkulli@gmail.com

518 7857

MTÜ Orava Jahtkond

Kallaku, Liinamäe küla, 64116 VÕRU VALD

Mairo Lõhmus

mairo.lohmus.001@mail.ee

5905 6955

MTÜ Orava Kultuur

Pargi tee 2, Orava küla, 64101 VÕRU VALD

Liina Loosaar

OravaKultuurimaja@edu.voruvald.ee

524 7986

MTÜ Orava Maanaiste Selts 

Orava küla, 64101 VÕRU VALD

Aino Suurmann 

suurmannaino@gmail.com

513 8379

MTÜ Osula Külaselts 

Osula kool, Osula küla, 66603 VÕRU VALD 

Maret Soon

osula.kulaselts@gmail.com

5907 9222

MTÜ Sulbi Maarahva Selts 

Kooli, Sulbi küla, 66603 VÕRU VALD 

Airika Saamo 

airika.saamo@gmail.com

5199 7981

MTÜ Sõmerpalu Külaselts 

Aia 1-1, Sõmerpalu alevik, VÕRU VALD 

Helje Võõras 

somerpalukulaselts@gmail.com

 

MTÜ Vastseliina Teisipäevaklubi

Võidu tn 38-1, Vastseliina alevik, 65201

Ott Almann

ott.almann@voruvald.ee

5665 2826

MTÜ Viitka

Viitka küla, VÕRU VALD 

Tiit Lõhmus 

lohmustiit@gmail.com

5622 5085

Tagaküla LMS Kungla 

Tagaküla küla, Kungla, 65514 VÕRU VALD 

Ene Andrejev 

ene.andrejev@gmail.com

529 8394

Tsolgo Arendusühing 

Tsolgo küla rahvamaja, 65552 VÕRU VALD 

Katrin Volman

info@tsolgo.ee

5669 2718

Vana-Vastseliina Raamatukogu Selts

Asunduse, Vana-Vastseliina küla, 65254

Tiiu Pihla 

tiiupihla@gmail.com 

 

Lasva Sõprade Selts

Palo tee 46, Lasva küla, 65401 VÕRU VALD 

Marianne Hermann

marianne.hermann@voruvald.ee

 

MTÜ Vana Vaksal

Lepassaare küla, VÕRU VALD

Ilmar Ploom

ilmar.ploom@mail.ee

527 2260

MTÜ Voki Külaselts

Voki külakeskus, Voki küla, 65257 VÕRU VALD

Eva Heliste

mtuvokiselts@gmail.com

 

MTÜ Vahtsõliina Uma Savi

Võidu 28, Vastseliina, 65201, VÕRU VALD

Triin Pruul

triinpruul@gmail.com

518 9264

MTÜ Vastseliina Käsitööühing

Võidu tn 38, Vastseliina, 65201 VÕRU VALD

Kerli Hollo

vastseliinakasitoo@gmail.com

517 7356

MTÜ Hingetugi

Koguduse, Lasva küla, 65401 VÕRU VALD

Tuuli Võsa

hingetugi@gmail.com

5662 2949

MTÜ Kevväi

Orava küla, VÕRU VALD

Aile Mällo

malloaile@gmail.com

 

 

Kui tegutsete Võru vallas ja soovite andmeid siin kajastada, siis kontakteeruge ajaleht@voruvald.ee