Info ja sündmused Võru vallas 18.-24. märts 2024

kell 13.00

Lasva rahvamajas etendus „Proov". Lisainfo>>

Näitused

• Vastseliina rahvamaja II korruse fuajees on üleval Ago Ruusi fotonäitus "Rajooni aeg Vastseliinas 1951-1959 ETA fotograafide pilgu läbi"
  • Tsolgo haruraamatukogus on üleval Heiki Pärdi näitus "Talumaja silmad ja suud"
  • Vastseliina rahvamaja 1. korruse peeglisaalis on üleval näitus "PRYKKART"

Võru vallas toimuvaga kursis olemiseks jälgige meie kodulehte või sündmuste kalendrit.

Muu info

• Võru vallavolikogu veebruarikuu istungi kokkuvõte>>
  • Võru vallavalitsuse 5. märtsi istungi kokkuvõte>>
  • Võru vallavalitsus võtab vastu avaldusi korterite üürimiseks Vastseliina piirkonnas Tammesalu kortermajja ja Võidu 29 kortermajja. Lisainfo>>
  • Täpne info teeolude kohta portaalist Tark Tee>> (kuvatakse põhi- ja tugimaanteedel olevate teekaamerate pilte ning teeilmajaamade andmeid. Portaalis uuendatakse infot iga kümne minuti järel. Lisaks antakse igal argipäeval kell 8.30 ja 17.10 teeoludest ülevaate ka Kuku raadios).
  • Nursipalu harjutusvälja laiendamise info>>
  • Kaitseväe harjutusväljadel ja nende vahetus läheduses liikudes kehtivad liikumispiirangud ja ohutusnõuded. Lisainfo>>
  • Kadunud lemmikloomade info>>
  • Ukraina kodanike abistamine. Vaata täpsemalt siit>>
  • Tasuta õigusabi>>
  • Covid-19 ja vaktsineerimise info>>

Toetuste taotlemine

• Võru valla kortermajade toetusprogrammi taotlusvoor on avatud. Taotlusi võetakse vastu ja vaadatakse läbi jooksvalt taotluste saabumise järjekorras, kuni eelarves olevate toetusvahendite ammendumiseni. Lisainfo>>

Tööpakkumised

• Sõmerpalu Lasteaed Lepatriinu ootab oma meeskonda kokka. Lisainfo>>
  • Parksepa Keskkool pakub konkursi korras tööd eripedagoogile, matemaatikaõpetajale ja saksa keele õpetajale. Lisainfo>>
  • Võru Vallaraamatukogu kuulutab välja avaliku konkursi raamatukoguhoidja ametikohale (0,5 ametikohta). Lisainfo>>
  • Kuulutati välja avalik konkurss Võru Vallavalitsuse keskkonnaspetsialisti leidmiseks. Lisainfo>>

Turism ja sport

Vastseliina piiskopilinnuse elamuskeskus on avatud esmaspäevast pühapäevani kella 10.00–18.00.

Piusa külastuskeskus on avatud L, P kell 12.00-16.00.

Lasva veetorn-galerii on talveperioodil suletud. Lisainfo tel +372 5193 6948 või e-posti aadressil LasvaVeetorn@edu.voruvald.ee

Sarve talu loomaaed on avatud kella 11.00-18.00.

August Teppo lõõtsamuuseum on külastajatele avatud ettetellimisel.

Adrenalin Arena on avatud kokkuleppel.

Väimela tervisekeskus on avatud E-R kell 10.00-22.00 ja L-P kell 10.00-20.00. Rahvasaun on avatud laupäeviti 14.00-20.00.

Kütioru keskus on avatud K-R kell 13.00-19.00, L kell 10.00-19.00 ja P kell 10.00-18.00.

Kirikute teated

EELK Pindi koguduse teated

Jumalateenistused Pindi kirikus toimuvad pühapäeviti kell 10.00.

Lisainfo: EELK Pindi koguduse õpetaja Argo Olesk e-posti aadressil pindi@eelk.ee või tel 503 0676.

EELK Vastseliina Katariina koguduse teated

Jumalateenistused Vastseliina kirikus toimuvad pühapäeviti kell 12.00.

Lisainfo: EELK Vastseliina Katariina koguduse veebilehelt või Facebooki lehelt.

EELK Urvaste koguduse teated

Heimtali kirikus toimuvad jumalateenistused iga kuu teisel pühapäeval kell 14.00.

Lisainfo: EELK Urvaste koguduse kodulehel ja Facebooki lehel või koguduse õpetaja Üllar Salumetsa e-posti aadressil ullar.salumets@eelk.ee või tel 511 8271.

Tegevused Võru valla noortekeskustes

Kose noortetuba: Lisainfo Kaia Rammul tel 5887 9552 või Kose noortetoa Facebooki lehele.

Kääpa noortekeskus: Lisainfo: Jane Visla tel 5342 2390, Facebooki grupis „Kääpa noortekeskus" või Kääpa noortekeskuse Instagrami lehel.

Orava noortekeskus: Lisainfo Liina Loosaar tel 524 7986 või Orava noortekeskuse Facebooki lehel (Orava noortele lisainfo ka eraldi Messengeri grupis).

Parksepa noortemaja: Lisainfo Monika Kuuba tel 521 4846 või Parksepa noortemaja Facebooki lehel.

Sõmerpalu noortekeskus: Lisainfo Helje Võõras tel 5345 7805 või Sõmerpalu noortekeskuse Facebooki lehel.

Vastseliina noortekeskus: Lisainfo Urmas Ott tel 5919 199, e-posti aadressil  VastseliinaNoortekeskus@edu.voruvald.ee või Vastseliina noortekeskuse Facebooki lehel. Jõusaali külastamiseks on eelregistreerimine kohustuslik! Registreeri end>>

Võru noortekeskus: Lisainfo Gitlin Kütt tel 5344 0622 või Võru noortekeskuse Facebooki lehel või Võru noortekeskuse Instagrami lehel.

Raamatukogude info

Vaata raamatukogude lahtiolekuaegu siit>>

Nii sündmuste kalendrit kui ka nädalainfot täiendatakse jooksvalt!