Osale Võru valla raamatukogude ühisprojektis „Raamatud ja raamatukogud minu elus“

Raamatukoguaasta raames kutsuvad Võru valla raamatukogud inimesi kirjutama teemal „Raamatud  ja raamatukogud minu elus". Olete noor või juba eakam, kõigil on raamatute ja raamatukogudega seoses millestki kirjutada või midagi meenutada. Kirjutada võib oma esimesest raamatust, lemmikraamatust, armsast külaraamatukogust, raamatu lemmiktegelasest, lugema õppimisest jne. Kirjatükk võib olla pikk või lühike, oleme tänulikud iga kirjapandud rea eest.

Kõigile tublidele kirjutajatele kingime raamatukoguaasta ja Võru vallaraamatukogu sümboolikaga meened. Teie meenutusi ootame Võru vallaraamatukogu e-posti aadressile vallaraamatukogu@edu.voruvald.ee märksõnaga „Minu lugu". Väga oodatud on ka käsitsi kirjutatud kirjaread. Need palume tuua mistahes Võru valla raamatukokku. Kirjatöid ootame kuni 30. juulini 2022 (pikendatud tähtaeg). Kõigist saadetud kirjaridadest valmib teos, mis on pühendatud raamatutele ja raamatukoguaastale.

Marika Kraani

Võru vallaraamatukogu direktor