Uudised ja teated:

Tule aita valitseda! Valmistume järgmisteks Vunki Mano! loometalguteks!

Võrumaa arenduskeskus kutsub Vunki Mano! loometalgute ettevalmistavale seminarile, mis toimub 15. juunil kella 11.00-15.30 Navi seltsimajas.

Seminar on sissejuhatus 23.-24. septembrini toimuvatele loometalgutele, mis otsivad vastuseid küsimusele: „Kuidas valitseda nii, et kodanike osalus kohaliku elu korraldamisel suureneks?" Vunki mano! loometalgud on „arenduskiirendi", mis annab võimaluse käima lükata uusi ja vajalikke ettevõtmisi. Seminaril saab ülevaate sügisel toimuvatest loometalgutest. Ettekande teevad oma ala spetsialistid Linnar Viik ja Johannes Jauhiainen. Muuhulgas antakse nõuandeid ja soovitusi loometalgute ettevalmistamiseks.

Loometalgute korraldaja Kristi Vals toob eriliselt esile just seminari ettekandjaid. Lisaks ütleb ta, et tegemist on protsessiga, mis erinevaid osapooli võimestab: "Loometalgutel on erinevad sektorid ja kodanikud võrdväärsed partnerid, kes lisaks ideede väljatöötamisele edendavad ka avalikku aruteluprotsessi."

Päeva juhivad Mai Timmi (OÜ Kasvulava, partner loometalgute korraldamisel) ning Kristi Vals (SA Võrumaa Arenduskeskus, loometalgute projektijuht).

Seminarile saab registreeruda 10. juunini SIIN! Täpsema ajakava saadetakse kõikidele registreerunutele.

 

Seminari toimumist toetavad: MTÜ Võrumaa Partnerluskogu, Leader Eesti, EUARENAS, Võrumaa Arenduskeskus

 

Lisainfo:

Kristi Vals

kultuurispetsialist

SA Võrumaa Arenduskeskus

5912 9200

kristi.vals@vorumaa.ee