Uudised ja teated:

Ürituse sarja "5 Võru valla päeva. Palju õnne, Võru vald!" eelinfo

Peagi on käes aeg, mil toimub taas ürituste sari „5 Võru valla päeva". Tänavu on fookuses Võru valla viies sünnipäev. Sel puhul toimuvad kõikides valla piirkondades isetegevuslaste kontserdid, põnevad töötoad, rahvaspordiüritused, kodukohvikud, tants ja trall ning pakutakse sünnipäevakringlit.

 

  • Ürituste sari "5 Võru valla päeva. Palju õnne, Võru vald!" stardib 9. juulil Parksepas, kus toimub Parksepa aleviku Männi tänava festival.
  • 23. juulil jätkub ürituste sari "5 Võru valla päeva. Palju õnne, Võru vald!" Lasva piirkonna päevaga Kääpa laululaval.
  • 13. augustil toimub 16. Puiga päev ning küladevahelised võistlused Puiga külas ja laululaval. Iga küla esindab kuni kaheksaliikmeline võistkond!
  • 20. augustil toimub Orava piirkonna päev, mis leiab aset Orava vabaõhulaval.
  • Ürituste sarja "5 Võru valla päeva. Palju õnne, Võru vald!" eelviimseks sündmuseks on 28. augustil toimuv Urvaste kihelkonna rahvapidu Pühajõe piirkonnas.
  • Ürituste sarja "5 Võru valla päeva. Palju õnne, Võru vald!" lõpetab 22. oktoobril Vastseliina aleviku 100. sünnipäevale pühendatud konverents "Vastseliina eile, täna, homme" Vastseliina rahvamajas.

Täpsema info sündmuste kohta leiad siit>>

 

Seoses ürituste sarjaga „5 Võru valla päeva. Palju õnne, Võru vald!", toimub kohapeal ka küpsetiste konkurss. Selleks ootame osalema kõiki küpsetajad, kes teevad magusaid või soolaseid kooke. Lisaks ootame ka kodukohvikute pakkumisi üritustele.

Kuna tegu on sünnipäevapeoga ja pakutakse kringlit, mida on vaja palju (kringel või kooki), siis ootame ka selles osas abi, seda muidugi väikse tasu eest!

Kui oled valmis meie ürituste sarjas osalema, siis võta ühendust vastava piirkonna ürituse korraldajaga või Maarika Rosenbergiga.

 

Lisainfo:

Maarika Rosenberg

kultuurispetsialist

516 5751

maarika.rosenberg@voruvald.ee