Võru valla noor: palume Sul osaleda Võru Vallavalitsuse noori arendavate vaba aja veetmise võimaluste rahulolu-uuringus

Võru Vallavalitsus on läbi viimas noorsootöö kvaliteedi hindamist, et saada ülevaade noosootööst Võru vallas. Üks osa hindamisprotsessist on noorte rahulolu küsitlus.

Hea Võru valla noor!

Palume Sul osaleda Võru Vallavalitsuse noori arendavate vaba aja veetmise võimaluste rahulolu-uuringus.

13-19-aastaste noorte küsitlusankeet asub aadressil forms.gle/PLVFSnHWqZBrWAwf8

20-26-aastaste noorte küsitlusankeet asub aadressil forms.gle/sYhP5VqW2YJ3r6vZ6

Täites küsimustiku, annad Võru vallale võimaluse hinnata noorsootööd ning pöörata noorsootöö arendamisel rohkem tähelepanu Sulle. Sinu poolt antud vastused aitavad meid edasisel noorte arengut toetava vaba aja sisustamise planeerimisel ning võimalike probleemide ja kitsaskohtade lahendamisel.

Küsimustikule vastaja jääb anonüümseks. Küsimustele vastamiseks kulub keskmiselt 5-15 minutit.

Küsimused on esitatud 2023/2024 aastate kohta.

Kui oled koolis või noortekeskuses ankeetküsitluse juba täitnud, siis teist korda vastata ei ole vaja. Vastuseid ootame 31. juulini 2024.

"Noorsootöö kvaliteedi hindamismudel on töövahend kohalikule omavalitsusele, mille abil saab kaardistada noorsootöö tugevusi ja arendamist vajavaid valdkondi, tulemuste põhjal planeerida edasist arengut ning jälgida edusamme." - Haridus- ja Noorteamet

Uuringu kontaktisik on Sirle Muiste-Männik (sirle.muiste-mannik@voruvald.ee, telefon +372 514 7008)